Değişim ve İade Koşulları

 • Ürün iade istekleri 6502 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun hükümleri esas alınarak esas alınarak aşağıdaki kriterler dâhilinde yapılmaktadır.

wobextreme.com dan alınan ürünler için,  iade ve değişim işlemi gerçekleşmektedir. Ürünü gönderirken lütfen fatura ile gönderim yapınız.

 • wobextreme.com üzerinden satın aldığınız ürünler için anlaşmalı mağazalarımızda iade kriterlerine uygun olması halinde değişim işlemi yapabilirsiniz. Online alışverişleriniz için mağazalardan ücret iadesi yapılamamaktadır.

   

 • İade edilecek ürün, tarafınıza gönderilen fatura ile iade sebebi belirtilerek gönderilmelidir. Fatura olmaması durumunda tarafınıza gönderilen sevk irsaliyesi ile de gönderim yapabilirsiniz. İrsaliye üzerine ürün ile ilgili talebinizi açık bir şekilde yazmanız yeterli olacaktır.

Ürün tarafınıza teslim edildikten sonra 14  gün içerisinde iade için tarafımıza gönderebilirsiniz. Paket açıldığı anda görülecek hasar yada kusurun fotoğraflanarak tarafımıza iletişim bölümünde verilen numaralardan yada mail ile iletilmelidir. Özel olarak üretim istenen ya da gerektiren ürünler iade alınamaz ve iptal edilemez.

 

 • İade siparişinize ait ödemeniz, gönderiniz tarafımıza teslim edildiği tarihten itibaren en fazla 7 iş günü içerisinde yapılacaktır. Geri ödeme konusunda bilgi almak için 05333196336 numaralı hattımızı arayabilir veya wobextreme.com web sitemizden üye girişi yaparak “hesabım” sayfasında yer alan “Mesajlarım” başlığını kullanabilirsiniz.
 • İade edilecek ürünlerde parfüm, losyon ya da ağır koku ve iz bırakacak bir deodorant olmaması gereklidir. Geri satıma engel olabilecek bir deformasyon ya da kirlenme yaşanmış ürünlerin iadesi ya da değişimi YAPILMAYACAKTIR.
 • İç giyim ürünlerinde ilgili kanun ve yönetmelik hükümleri gereği değişim ve iade yapılamamaktadır.
 • Mağazalarda yapılan alışverişlerde olduğu gibi ürünlere bakmak ve denemek amacıyla ambalajı açabilirsiniz. Ancak iade edilmesi durumunda orijinal ambalajı ile gönderilmesi gerekmektedir.
 • İade edilen ürünün kullanılmamış ve orijinal ambalajlarında, etiketli, eksiksiz (aksesuar, kemer v.b. parçaları ile) olarak iade edilmesi gereklidir. Ayakkabılar orjinal kutuları ile gönderilmeli, kutu üzerinde herhangi bir yapışkanlı madde (bant,kargo etiketi vb.) bulunmamalıdır. Bu kriterlere uygun olmayan gönderilerin iadesi kabul edilmemektedir.
 • Renk ve beden değişimleri için firmamız ile iletişime geçerek anlaşmalı kargo bilgilerinin alınması ve bu kargo firması üzerinden yapılan geri iade işlemlerinde ücret satıcıya aittir. Aksi durumlarda doğacak ücret alıcıya ait olacaktır.
 • İade sürecinde ürün üzerinde oluşmuş hasar bozulma vb durumlarda satıcıya ait olduğu tespit edilen hatalar sebepli geri gönderimlerde anlaşmalı kargo kullanılarak yapılacak gönderim ücretleri satıcıya ait olacaktır. Aksi durumlarda doğacak ücret alıcıya ait olacaktır.

   

 • Kampanya dahilin de satın alınan ürünlerde iade talep edilmesi durumunda kampanya içerisinde bulunan ürünlerin tamamının iade edilmesi gerekmektedir.
 • Tarafımıza göndereceğiniz iadelerde ürünleri firmamıza yollamanızdan doğan kargo ücreti iadenin anlaşmalı Kargo aracılığı ile yapılması şartı ile firmamıza aittir. Diğer kargo firmalarından yapılacak iadelerin gönderim ücreti, müşteriye aittir.
Close Sepetim
Close Favorilerim
Recently Viewed Close
Close

Close
Menü
Categories